Producenci

Poduszka ortopedyczna Finezja H2

Poduszka ortopedyczna Finezja H2

Wszystkie zdjęcia

  • poduszka ortopedyczna przy problemach z odcinkiem szyjnym kręgosłupa;
  • dla wszystkich zwijających poduszkę w kłębek;
  • doskonałej jakości, ergonomiczna poduszka ortopedyczna;
  • doskonała jakość w przystępnej cenie.

 

 

Więcej szczegółów


110,00zł brutto

Stan: Dostępne

2 dostępnych


PODUSZKA ORTOPEDYCZNA FINEZJA H2

 

Temperatura prania pokrowca: 40 St.C.

 

Tkanina: pokrowiec wykonany jest z mieszanki bawełnianej, z zamkiem błyskawicznym.

 

Wypełnienie: pianka termoelastyczna (viscoelastic) formowana.

 

Wymiary: 56cmx30cmx10cm/8/12cm

 

Właściwości wypełnienia: wkład z pianki termoelastycznej posiada kształt i wielkość które są dopasowane do anatomii człowieka, umożliwiając łagodne podparcie kręgów szyjnych, co z kolei ma spowodować rozluźnienie i zapobiec skurczom mięśni. Pianka termoelastyczna charakteryzuje się zmniejszaniem swojej twardości pod wpływem ciepłoty ciała co umożliwia idealne dopasowanie się poduszki do ułożenia głowy, zmniejsza siłę nacisku poduszki na głowę, poprawia dotlenienie tkanek przez umożliwienie swobodnego przepływu krwi w naczyniach obwodowych.

 

Opis: Dzięki ergonomicznemu kształtowi, Poduszka ortopedyczna Finezja umożliwia właściwe podparcie kręgów szyjnych i potylicy, a wyprostowanie kręgosłupa w czasie snu zapewnia zdrowszy sen i efektywniejszy wypoczynek. Poduszka posiada dwa, różnej wysokości punkty podparcia co daje możliwość wyboru strony poduszki odpowiedniej dla danego użytkownika: w zależności od wzrostu i indywidualnych cech anatomicznych. Dotychczasowe opinie użytkowników poduszek ortopedycznych są zgodne co do tego, że stosowanie ich ogranicza lub całkowicie eliminuje wiele problemów związanych z bezsennością, bólami głowy i karku, napięciami nerwowymi, zwyrodnieniami stawów międzykręgowych czy zmianami dyskopatycznymi. Poduszka ortopedyczna Finezja jest produktem skierowanym do tych wszystkich, którzy cierpią na dolegliwości związane z odcinkiem szyjnym kręgosłupa a przede wszystkim dla tych, którzy chcą się przed takimi uchronić.

 

WAŻNE: Twardość poduszki wykonanej z pianki termoelastycznej zależy w dużym stopniu od temperatury panującej w pomieszczeniu w którym poduszka jest używana. Ponieważ pod wpływem ciepła poduszka staje się bardziej miękka, w pomieszczeniu zimnym, jej twardość będzie większa.

 

Najlepsza poduszka dla Ciebie jeżeli:

- masz problemy z kręgosłupem szyjnym;

- zwijasz poduszkę w kłębek w czasie snu;

- szukasz doskonałej jakości, ergonomicznej poduszki ortopedycznej.

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Wszystkie promocje